Kredi Notum Düşük Kredi Çekebilirmiyim Diye Soranlara

Bankalar kredi verecekleri kişilerin kredi notuna bir hayli önem vermektedir. Bu sebepten dolayı mevcut olan para sıkıntılarını banka kredileri aracılığı ile çözmek isteyen kişiler kredi notlarının düşük olması nedeniyle kredi alamamaktadır. Bu sebepten dolayı sektördeki ihtiyacı görerek düşük puana sahip olanlar çözümler üretmek istedik.

Kredi Almak İçin Gerekli Olan Kredi Notu Kaçtır?

Belirtmeliyiz ki hali hazırda kredi notu 1499 ve bunun altında olan kişilerin bankalardan kredi alması mümkün olmamaktadır. Bu durum piyasada milyonlarca kişinin bankalar ile ilişiğinin kesilmesine neden olmakta ve bu kişilerin para problemleri her geçen daha da büyüyerek devam etmektedir.

Not sorgulama işlemi: kredinotukacolmali.com

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veriyoruz

İşte tam da bu noktada kredi notu bankalardan hizmet almaya yetmeyen kişilerin imdadına firmamız yetişmektedir. Hiçbir koşul öne sürmeksizin ve hiçbir şart belirlemeksizin borç para verme olanağı sunmakta  olan firmamızın bu hizmetinden kredi notu sıfır olan kişilerin bile faydalanma olanağı mevcut olmaktadır.

Vermekte olduğumuz kredi hizmetine dair olan tüm detaylar ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Komisyon Oranı: Vereceğimiz kredi hizmeti üzerinden talep etmekte olduğumuz komisyon tutarı yüzde on ile yüzde kırk beş aralığında değişmektedir. Bu rakam alınacak olan kredinin tutarı, talep edilen vade süresi ve kredi almak isteyen kişilerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Vade Süresi: Ödeme süresi ile alakalı olarak hiçbir kısıtlamadan söz etmek mümkün olmamaktadır. Bu aşamada belirleyici olan tek etken müşterilerimizin talepleri olmaktadır.

Senet Sayısı: Alacağınız kredinin vade süresi ne kadar ise yapılacak olan senet sayısı da buna paralel olmaktadır. Her ödemede de söz konusu olan döneme ait senet tarafınıza iade edilmektedir.

Kredi Verilen Kişiler: İstisnasız olarak herkese kredi olanağı sunmaktayız. İşsizler, ev hanımları, öğrenciler, SGK primleri ödenmeyenler, başka kredi borçları olanlar, kara listedekiler, sicili kötü olanlar ya da buna benzer daha başka özelliklere sahip olan kişiler bizden rahatlıkla kredi alabilirler.

iletişim: kredivar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir